Ulla Procopé, servisdelar, 5 dlr, "Valencia", porslin, Arabia.
2 terriner med lock, diameter 17,5 och 24 cm
1 serveringsskål, diameter 35,5 cm
1 tallrik, diameter 26 cm
1 värmeunderlag, längd 22 cm
Fatet har repor. Övriga delar smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.