Matbord och stolar 6 st, Skaraborgs Möbler Tibro, 1900-talets andra hälft.
Ovalt bord fanerat med teak. Två iläggsskivor. Längd 140, bredd 100, höjd 72, total längd 250 cm. Stolar av lackad ek. Fast stoppad sits med textilklädsel. Etikettmärkta. Sitthöjd 44 cm.
Märken. Fläckar.
Auktionen avslutas
6 dagar 20 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor