Rött kalvskinn. Top handles samt avtagbar axelrem. Fodrad i svart mocka. Pochette invändigt. Märkt "GIVENCHY PARIS" samt numrerad. 26 x 28 x 12 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.