Mestadels Birmingham.
Bl a William Simpson, Birmingham 1824,
David Pettifer, Birmingham 1854,
Edward Smith, Birmingham 1843 (saknar sitt inre lock),
Nathaniel Mills, Birmingham 1835.
De flesta invändigt förgyllda.
Längd 2-4,7 cm. Vikt tillsammans 115 gram.
Vissa gångjärn med slitage. Gravyr.