Stefan Żechowski, Kärlekspar
Signerad Zech. Pastell 28 x 19 cm.
Ej examinerad ur ram.
Inköpt i antikhandel i Köpenhamn på 1980-talet. Enligt uppgift hade antikhandlaren köpt målningen direkt av konstnären då konstnären under en period bodde i Köpenhamn.