Jens Møller-Jensen

(Danmark)
Jens Møller-Jensen
(Danmark)

Jens Møller-Jensen, , ytterbelysning för vägg, ett par, "Albertslund", Louis Poulsen, Danmark, formgiven 1981.

Plåt emaljerad i grått. Kupa av klarglas. Etikettmärkt Louis Poulsen.För en ljuspunkt vardera. Längd 41 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor. Färgmärken.

Utropspris
3 000 SEK