Böcker 2 st, "Joan Miró Lithographie" Galerie Börjeson,Malmö, I & II.

Två st böcker "Joan Miró Lithographie" Galleri Börjeson, Malmö I & II, numrerade 250/300 samt 48/300.

Ställvis slitage. Gulnad. Revor. Ej fullständigt genomgången.

Utropspris
3 000 SEK