Conmoto, bord samt ett par bänkar, "Riva.

Bord samt ett par bänkar lackerade i vitt. Etikettmärkta "Conmoto". Bord längd 220 cm, höjd 72 cm, bredd 70 cm.Bänkar längd 216 cm, höjd 44, bredd 34,5 cm.

Ställvis slitage. Märken. Repor.

Utropspris
6 000 SEK