psignerad. Svartglaserat stengods, i form av ett ansikte. Höjd 45, bredd 55 cm.
Större nagg.
2 000
180
195
Utropspris
8 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
21 aug 11:38
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
21 aug 11:38
1 800 SEK
20 aug 17:45
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
19 aug 9:57
1 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
16 aug 9:00
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1