Børge Mogensen möjligen stolar 4 st 1900-talets andra hälft
Lövträ, stoppad sits och rygg klädd med tyg, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar. Torkad stoppning. en rygg saknar klädsel