Kees van Dongen, "Place Pigalle"
Litografi signerad i trycket och numrerad IX/LX, bildyta ca 28x43 cm, publicerad av Guilde International de la Gravure Geneve/Paris ca 1950
Ej examinerad ur ram.
Kees van Dongen the complete graphic work, Juffermans JL 23