Ulla Procopé, kaffekoppar med fat, 8 st, "Koralli", Arabia, Finland.
Hansmålad dekor i rosa. Stämplade Arabia Finland Koralli. Kopparnas höjd 4,5 cm. Fatens diameter 12,5 cm.
Tre fat medföljer. Fläckar. Faten med vissa repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10