Lövträ, lösa tygklädda dynor, sitthöjd ca 38 cm, ca 80x80x74 cm
Bruksslitage. Senare sadelgjord. Smärre repor och märken Torrspricka.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10