Ann-Mari Forsberg för Märta Måås Fjetterström signerad, vävnad "Blå crocus", gobelängvariant, ca 31x73 cm,
Inramad. Något smärre slitage/hål.
Komponerad 1945
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK