Bertil Fridhagen, satsbord 3dlr Svenska Möbelfabrikerna Bodafors 1900-talets mitt/andra hälft
Fanerad skiva av teak och ben av ek, det minsta bordet märkt undertill, 45x34x47 cm, 52x37x49 cm, 59,5x40x50,5 cm
Bruksslitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10