Anders Österlin, Utan titlar
Litografier, 2 st, signerade samt numrerade 114/280 och 230/280, bildyta 30,5x24,5 cm
Ej examinerad ur ram.
Baksidan med inskription; "821118 Detta är en inramning av Limhamns Konstförenings Jubileumsskrift 1957-1982. Hela skriften är inramad, dess framsida utgörs av litografin." Utgåvorna är uppdelade bakom båda inramningarna.