Peter J. Lassen, garderober med överskåp, ett par, Montana, Danmark.
Lackerad i vitt. Hyllplan, dragknopp med borttagbar klädstång och skoställ i metall. Bredd 47,5, djup 60, höjd 184 cm. Höjd med överskåp 221 cm. Golvsocklar medföljer.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor