Skåne 1-3
Östergötland 1- 2
Kungliga slott 1-2
Södermanland 1-2
Uppland 1-2
Västergötland, Värmland, Dalsland 1 -2
Riksfästen och residens
Närke,Västmanland
Dalarna,Norrland
Småland, Öland, Gotland
Halland, Bohuslän, Blekinge
Gulnad. Smärre slitage. Skador och vikveck på omslag. Ej fullständigt genomgågna. Bruksslitage.