Børge Mogensen, slagbord samt två halvmåneformade bord, Karl Andersson & Söner sent 1900-tal
Ek, delvis stämpelmärkta, ca 120x65x71 cm (de halvmåneformade borden) samt 120x70x71 cm, utfällt 18 cm
Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre fläckar. Repor.