Valnöt delvis fanerat, rund skiva på nedåt avsmalnande ben, två iläggsskivor á 55 cm, märkt "Bodafors Design B Fridhagen Made in Sweden", diameter 115 cm, höjd 73 cm
Bruksslitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.