Ib Kofod Larsen, sideboard Faarup Møbelfabrik Danmark 1900-talets andra hälft
Ek, skjutdörrar med bakomvarande flyttbara hyllplan, mittsektion med två lådor, 238x50x70,5 cm
Benen möjligen utbytta. Bruksslitage. Märken. Repor. Skjutdörren till höger har utbytta beslag undertill och hänger något snett/löst.