Kandelabrar av förgylld brons dekorerav med tre sittande kvinnorfigurer. Höjd 42 cm.
Något sneda och med med lösa delar. Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10