Parti silver, 14 delar, bland annat Eric Löfman, bägare, silver, MGAB, Uppsala, 1971.Sverige och Etiopien.
Bestående av bland annat Eric Löfman, bägare, silver, MGAB, Uppsala, 1971; skål av G H Markenius, Stockholm, 1959 samt bägare och koppar. Höjd 6-17,5 cm. Total vikt ca 1265 g.
Smärre slitage. Bucklor. Anlöpningar. Senare gravyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.