Chopard, armbandsur, vitguld med briljantslipade diamanter
18K vitguld. Diamanter totalt ca 2 ct. Diameter boett ca 16 mm. Länk lås stämplad LUC. Längd ca 17 cm. Vikt 24.8 g.
Boettnr 65023, Caliber Felsa RZ (Signerat L. U. Chopard & Cie)
Ej funktionstestad. Bruksslitage.