Signerad Huck. Daterad 1970 på etikett a tergo. Duk 83,5 x 76 cm.
Någon gulnad. Enstaka märken.
Gummessons Konstgalleri, Stockholm.
Auktionen avslutas
2 dagar 11 timmar
1 200
108
114
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
1 jul 22:01
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1 jul 20:47
900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor