Skiva möjligen stavlimmad teak, benställning möjligen bok, en klaff på kortsida som mäter 41,5 cm, 110x75x72,5 cm, total längd 151,5 cm
Bruksslitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10