Spegel med trymåbord, gustaviansk stil, omkring 1900
Förgyllt och bronserat. Spegel med uppsvängt genombrutet krön, 165 x 66 cm. Trymåbord med marmorskiva, kannelerade nedåt avsmalnande och kopplade ben, 70 x 36, höjd 77 cm.
Slitage, märken, bortfall, nagg.
Auktionen avslutas
1 dag
5 600
504
526
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (11 bud)
29 jun 20:58
5 600 SEK
29 jun 20:58
5 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
29 jun 20:56
5 200 SEK
29 jun 20:56
5 000 SEK
29 jun 20:56
4 800 SEK
29 jun 20:56
4 600 SEK
29 jun 20:55
4 400 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor