Cooper & Gorfer, "Niza and the Animals", 2015.
Signerad och numrerad 22/375 på etikett a tergo. Archival pigment print, bildyta 61 x 46 cm.
Ej examinerad ur ram. Två obetydliga märken i bildens övre vänstra del, synliga i släpljus som diagonala linjer.