Äpple. Stengods med blank glasyr i rött. Stämplat monogram och signerad Alf Ekberg på träsockeln. Höjd 13 cm.
Krackelyr. I övrigt god kondition.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK