Fanerad med mahogny. Låda samt skåp med hyllplan. Stämpelmärkt SMI 29. Längd 150, djup 28, höjd 81 cm. Nyckel finns.
Fläckar. Repor. Märken. Fanerskador invändigt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10