Stomme av fanerad ek och mässing, löst liggande stoppade plymåer, undertill utdragbar bäddbar del, sitthöjd ca 35 cm, 200x94x67 cm utdragbar del 82 cm bred
Bruksslitage. Märken. Repor. En knapp är lös.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.