Fingerborg i 18K guld mäter 21,1x15,5 mm, väger 3,2 gram, ligger i en liten ask med brodyr på sammet 34x26x17 mm, fingerborg i silver mäter 20x16 mm
Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Gravyr.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10