Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter, medföljande GIA diamond report
Mittsten briljantslipad diamant 1.13 ct H/Vvs2 enligt medföljande GIA report nr 5049773. Diamanter totalt 1,73 ct enligt gravyr. Storlek 19/60. Vikt 11 g.
Bruksslitage.
Auktionen avslutas
7 dagar 4 timmar
35 000
3 093
3 261
Utropspris
45 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 36 000 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor