Joakim Ojanen

(Sverige, Född 1985)
Joakim Ojanen
(Sverige, Född 1985)

Joakim Ojanen, "Duck Head with Smiley Hat"

Signerad Joakim Ojanen och numrerad 14/50. Daterad 2018. Färgserigrafi 76.2 × 55.9 cm.

Ej ramad. God kondition.

Klubbat pris
4 700
426
463
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
26 sep 13:54
4 700 SEK
26 sep 13:54
4 500 SEK
26 sep 1:55
4 489 SEK
25 sep 21:31
4 289 SEK
25 sep 21:31
4 200 SEK
25 sep 12:50
4 000 SEK
23 sep 15:32
3 500 SEK
22 sep 19:50
3 300 SEK
20 sep 8:31
3 100 SEK
20 sep 3:24
1 100 SEK
19 sep 21:46
1 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist Konst
+46 (0)70 748 22 63