Fanerade med valnöt, lös skiva av målat glas, ca 57x35x57 cm
Åldersrelaterat slitage. Obetydligt nagg. Troligen senare skivor av glas
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10