Lås 18K vitguld med två Ole Lynggaard collier silver
diameter lås ca 10 mm, längd collier 44.5 cm och 45.5 cm, totalvikt 29 g. Lås med svenska stämplar, collier signerade Ole L. Etui från Ole Lynggaard medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.