mått lås ca 24 X 20 mm, vikt 13 g, längd collier ca 45 cm, vikt 33 g. Signerade Ole L. Etui medföljer.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10