Bert-Johnny Nilsson, "Stenar lever också även om deras dag är lång"
Olja på duk signerad och daterad 1976, 117x81 cm
Krackelyr.
Bert Johnny Nilssons oljemålningar 1968-1981, Förlag Multiplicata, bild nr 229
Auktionen avslutas
6 dagar 10 timmar
1 000
88
94
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
23 jul 22:31
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor