Gulmetall. Rik dekor av rocailler, blommor och bladslingor. Kupa av klarglas med delvis matterad yta. Höjd 175 cm.
Visst slitage. Ej funktionstestad. Kupa med smärre nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10