Mahogny. Två jalusidörrar med bakomliggande hyllinredning. Draghandtag i mässing. Bredd 113, djup 41, höjd 125 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Krackelyr.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10