Astrid Gate, skål, graal, "Tulpan", Johansfors, signerad och limiterad upplaga numrerad 10/25.
Signerad Astrid Grate, Johansfors och numrerad 10/25, limiterad upplaga. Dekor av blommor. Höjd 17 cm. Bredd 22 cm. Certifikat från konstnären medföljer.
Repor på skålens undersida. Smäre ytslitage