Diamanter totalt ca 2,25 ct, ca D-E/vs-si enligt medföljande report HRD nr J240000024429. 18K vitguld. Längd ca 18,5 cm. Vikt 9 g.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10