Tenn. Genombrutna krön med dekor av gripar. Spegelns höjd 48,5, bredd 27,5 cm. Lampetternas höjd 33,5 cm.
Smärre slitage. Märken. Bucklor. Spegelns ram har släppt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10