Teak och vitlackerat stålrör. Bord med fällbara ben. Längd 100, bredd 69, höjd 67 cm. Fyra stapelbara stolar. Sitthöjd 41, höjd 75 cm.
Slitage. Märken. Färgbortfall. Fläckar. Vissa plastfötter med skador, enstaka plastfötter saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10