Wilke Adolfsson, pokalglas, signerad och daterad 2004.
Lila och rosatonat glas, cuppa med dekor av spiralvridna ränder. Signerad Wilke Adolfsson 2004. Diameter 22, höjd 35 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK