Anders Wingård, glas skulptur, blå kulor i en glasskål.
Signerad Anders W och daterad 90. Numrerad 110/125 Skulptur i glas, Höjd 20 cm. Diameter 24 cm.
Smärre ytslitage. Smärre repor på kulorna. Smärre repor på botten av glasskålen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK