Rudolf Bissen, Sommarlandskap
Signerad R Bissen och daterad -88. Duk 69 x 93 cm.
Färgbortfall.
Inköpt på Börjessons Konsthandel, Göteborg 1978.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10