Glasservis, 51 delar (37+14), Saint Louis Anvers och Edvin Ollers, "Evy".
Saint Louis Anvers:
8 st vinglas, höjd 17,5 cm
9 vitvinsglas, höjd 16,5 cm
19 likörglas, höjd 12,5 cm
7 snapsglas, höjd 10 cm.
Evy:
9 vinglas, höjd 12 cm
5 snapsglas, höjd 10 cm.
Ställvis slitage. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.