Per-Olow Anderson, "Katharine Hepburn photographed in Venice 1954".
Stämpelsignerad och numrerad 3/25 av fotografens estate a tergo. Framtagen senare. Archival pigment print, bildyta 49 x 39 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
4 000
349
365
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (3 bud)
30 apr 13:34
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 apr 7:46
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
27 apr 20:58
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor