Betsat trä. Skiva med tre underliggande lådor med svärtade nyckelskyltar, läderklädd skiva, på senare underrede med kryssformade ben med solfjädersformad dekor. 134 x 74, höjd 76 cm. Nyckel finns.
Renoverat, kompletterat, fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.